Kablosuz Sıcaklık/Nem İstasyonu
(6382OV)
 
  Farklı noktalardan (8 farklı noktaya kadar) kablosuz olarak sıcaklık ve nem değerlerini ölçmenize ve bu değerleri aynı Vantage Pro2 Konsolu (6312EU) üzeriden takip etmenize olanak tanır. Ayrıca Vantage Pro2 Konsol veya WeatherEnvoy ve WeatherLink Yazılım ve Datalogger Paketi (6510USB, 6510SER) ile bu verileri bilgisayara aktarabilir ve değerledirebilirsiniz.

Özellikle farklı noktalardan sera içi sıcaklık ve nem takibi için ideal çözümdür. 300 metre mesafeden Vantage Pro2 Konsolu’na veya WeatherEnvoy’a bilgi aktarımı yapar. Rölelerle bu mesafeyi artırmak mümküdür.

Sensörler, sensörleri güneş radyasonundan ve ölçüm hassasiyetini etkileyebilecek diğer dış etkenlerden koruyan bir Radyasyon Siperi içinde konumlandırılmıştır.

 

Komple bir meteorolojik gözlem sistemine sahip olmak üzere Vantage Pro2 (6152EU) veya VantagePro2 Plus (6162EU) Meteoroloji İstasyonu temin edildiğinde, bu ana istasyondan farklı noktalarda ölçüm yapacak 7 adede kadar Kablosuz Sıcaklık/Nem İstasyonu da tek bir Vantage Pro2 Konsolu veya WeatherEnvoy tarafından takip edilebilir ve aynı WeatherLink Yazılım ve Datalogger Paketi ile tüm bu veriler bilgisayara aktarılıp değerlendirilebilir.

Kablosuz Sıcaklık/Nem İstasyonu pille çalışır. Normal şartlar altında 1 yıl boyunca aynı pillerle kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

 

 

 

 
 
 
    TEKLİF İSTE     BİLGİ AL
 
 

  

   DOKÜMANLAR
Kablosuz Sıcaklık/Nem İstasyonu Kullanım Kılavuzu

Kablosuz Sıcaklık/Nem İstasyonu Teknik Özellikleri

Kablosuz Sıcaklık/Nem İstasyonu Kurulum Şemaları


 

 

 

 


 Geri

 Ürünler Ana Sayfa

İleri