MONTAJ DİREK KİTİ (P/N: 07717)

 


Vantage Pro2 Entegre Sensör Takımı (ISS)’nın montajı için kullanılabilecek direkleri ve bağlantı aparatlarını içerir. 50 cm ve 53 cm uzunluğunda birbirinin içine geçebilen 2 boru içerir. İki boru birbirine eklendiğinde 95 cm uzunluğunda bir direk elde edilir. Boruların dış çapları 3 cm’dir. Vantage Pro2 istasyonları ile uyumludur.

 

   

  DOKÜMANLAR

 

Montaj Direk Kiti Kurulum Kılavuzu  

 
 

   

MONTAJ TRİPODU (P/N: 07716)

 


Montaj Tripodu ile istasyonunuzu çatınıza ya da engebeli arazilere kolaylıkla kurabilirsiniz. Herbir ayağın altındaki destekler tripodun zemine sabitlenmesine imkan tanır. 92 cm uzunluğunda 3 cm dış çapa sahip 2 adet boruya sahiptir. Bu borular ayrı ayrı kullanılabileceği gibi, tek bir 177 cm uzunluğunda direk elde etmek üzere de birbirinin içine geçirilebilir. Galvanizli çelikten imal edilmiştir. Vantage Pro2 istasyonları ile uyumludur.

 

   

  DOKÜMANLAR

 

Montaj Tripodu Kurulum Kılavuzu  
 
 

   

UV/SOLAR SENSÖR MONTAJ RAFI (P/N: 06673)

 


UV ve/veya Solar Radyasyon Sensörleri'ni Vantage Pro2 Entegre Sensör Takımı (ISS)’na monte etmek için kullanılır.

Anodized alüminyum desteklere sahip sert yapılı raf, paslanmaz çelikten imal edilmiş montaj aparatları ile birlikte ISS üzerine (yağmur kovasının arka kısmına) kolaylıkla monte edilir. Vantage Pro2 istasyonları ile uyumludur.

 

   

  DOKÜMANLAR

 

UV/Solar Sensör Montaj Rafı Kurulum Kılavuzu  

 
 

   

YAĞMUR KOVASI RAFI (P/N: 07704)

 


Yağmur kovasının yatay bir düzlemde montajına olanak tanır. Sensör Montaj Kolu ile birlikikte de kullanılabilir. Alüminyum raf, dayanıklılığını artırmak için beyaz toz ile kaplanmıştır. Vantage Pro2 istasyonları ile uyumludur.

 

   

  DOKÜMANLAR

 

Yağmur Kovası Rafı Kurulum Kılavuzu  

 
 

   

SENSÖR MONTAJ KOLU (P/N: 07702)

 


Optimum konumlandırma için Anemometre, Radyasyon Siperi, Solar Radyasyon Sensörü, Yaprak Islaklık Sensörü ve UV Sensörü'nü, Sensör Montaj Kolu’na monte edebilirsiniz. Ayrıca Yağmur Kovası’nı, Yağmur Kovası Rafına monte etmek için de kullanılabilir. Alüminyum kol, dayanıklılığını artırmak için beyaz toz ile kaplanmıştır. Montaj aparatları ve topraklama teli ile birlikte gelir. Vantage Pro2 istasyonları ile uyumludur.

 

   

  DOKÜMANLAR

 

Sensör Montaj Kolu Kurulum Kılavuzu  

 
 

  Diğer Kurulum Seçenekleri

VANTAGE PRO2 KONSOL/ALICI

İncele

WEATHER ENVOY İncele

UZATMA KABLOLARI

İncele

MUHAFAZALAR ve ISITICILAR

İncele
RADYASYON SİPERLERİ İncele
NEŞ ENERJİSİ KİTLERİ İncele

 Kurulum Ana Sayfa

 Ürünler Ana Sayfa

Bilgi Al