VANTAGE PRO2 KONSOL/ALICI (P/N: 6312EU, 6312C)


Vantage Pro2 (6152EU ve 6162EU), Kablosuz Sıcaklık/Nem (6282OV), Toprak Sıcaklık/Nem ve Yaprak Islaklık (6345OV) ve Kablosuz Rüzgar Ölçüm İstasyonlarının (6332OV) ölçtüğü verileri görmenizi sağlayan çok fonksiyonlu gösterge panelidir. Kablosuz (6312EU) ve kablolu (6312C) modeli mevcuttur. Kablosuz modeler standart 300 metre mesafeden tüm kablosuz Davis meteroloji istasyonları ile haberleşebilir. Bu mesafe diğer haberleşme/erişim seçenekleri ile daha da artırılabilir.

Arkasına bağlanan datalogger cihazıyla ölçülen verilerin USB veya Seri Port üzerinden bilgisayara aktarılmasını sağlar. Herhangi bir Davis meteoroloji istasyonundan sınırsız sayıda Vantage Pro2 konsolu veri alabilir. Bir Vantage Pro2 konsolu 8 farklı Davis meteoroloji istasonundan veri alabilir. Üç adet 1,5 Voltluk C tipi orta boy pil ve/veya 220 Volt adaptörle çalışır. Kablosuz Vantage Pro2 Konsolu adaptör kullanılmadığı durumlarda sadece pille 9 ay kesintisiz olarak çalışabilir. Türkiye ve Avrupa uyumlu modeller EU versiyonu olup, 220 Volt adaptörle birlikte gelmektedir.
 

 
 

 
 
Meteoroloji İstasyonun’dan aldığı tüm verileri ekranında gösterir.  
Bir Vantage Pro2 konsolu 8 farklı Davis meteoroloji istasonundan veri alabilir.
İçinde bulunan sıcaklık ve basınç sensörleriyle ayrıca bağımsız bir meteoroloji istasyonu olarak da çalışır.  
Kablolu veya kablosuz iletişim.  
Şık ve dekoratif tasarım.  
Fonksiyonel tuşlar.  
Aydınlatmalı ekran.  
Türkçe ve İngilizce ekran versiyonları.  
Türkçe Kullanım Kılavuzu.  
Metrik veya US veriler
(çalışırken seçilebilir)
 
 
 
Vantage Pro2 Konsol, Datalogger ve Bilgisayar Bağlantı Şeması.   Kablosuz Entegre Sensör Takımı (ISS) ile Vantage Pro2 Konsol İletişim Şeması.
 

DAVIS VANTAGE PRO2 METEOROLOJİ  İSTASYONLARININ KONSOL EKRANLARI, TÜRKİYE'DE İLK VE TEK OLARAK TEKNİK GRUP LTD. FARKIYLA "TÜRKÇE" !


Not: Siparişlerinizde lütfen İngilizce veya Türkçe ekranlı konsol tercihinizi belirtiniz. Vantage Pro2 istasyonlarını daha önce firmamızdan temin etmiş müşterilerimizin konsolları, talep etmeleri halinde ücretiz olarak Türkçe ekrana dönüştürülmektedir.
     

  

   DOKÜMANLAR
Vantage Pro2 Konsol/Alıcı Kullanım Kılavuzu

Tanımlama Ekranları Kullanımı Uygulama Notu

Vantage Pro2 Konsol/Alıcı Kurulum Şemaları

Vantage Pro2 Konsol/Alıcı Ekran Fonksiyonları

 

  Diğer Kurulum Seçenekleri

WEATHER ENVOY

İncele

UZATMA KABLOLARI İncele

MONTAJ AKSESUARLARI

İncele

MUHAFAZALAR ve ISITICILAR

İncele
RADYASYON SİPERLERİ İncele
GÜNEŞ ENERJİSİ KİTLERİ İncele

 Kurulum Ana Sayfa

 Ürünler Ana Sayfa

Bilgi Al